Nasze Realizacje

Wiemy, że same słowa często nie przekonują klientów do skorzystania z oferty danej firmy. Dlatego postanowiliśmy poprzeć wszystkie zamieszczone tu opisy przedstawieniem kilku realizacji, jakie wykonaliśmy na przestrzeni lat.

Są to między innymi wypełnienia piankowe do soczewek, narożniki, zabezpieczenia czy wypełnienia.

Poniższa galeria zdjęć przedstawia szeroki zakres produktów, aby zapewnić naszych klientów, że jesteśmy w stanie stworzyć artykuł dopasowany do indywidualnych potrzeb danego zlecenia.

Pianka PE jest materiałem umożliwiającym stworzenie wielu różnych konstrukcji, a dzięki swojej podatności na obróbkę na zimno, jesteśmy w stanie otrzymać praktycznie każdy kształt.

Jeśli więc chcesz stworzyć indywidualny pokrowiec na swój drogocenny przedmiot lub jesteś właścicielem firmy, która właśnie stworzyła nowy produkt – zgłoś się do nas!


Grzebienie z pianki Polietylenowej


Grzebienie piankowe doskonale sprawdzają się jako separatory dla długich przedmiotów. Stosuje się je w celu oddzielenia od siebie elementów narażonych na zniszczenie podczas transportu. Dzięki nowym technologią możemy wykonać grzebienie w różnych wymiarach i gęstości materiałów. Ilość separatorów wykonanych z pianki PE jest ustalana indywidualnie.

Zabezpieczenie z pianki poliuretanowej PU


Dla delikatnych przedmiotów idealnym rozwiązaniem jest nasza nowość pianka poliuretanowa o podwyższonej gęstości. Dzięki innowacyjnej strukturze komórek możemy wycinać w niej różne kształty dopasowane do przedmiotu. Pianka PU nie rysuje powierzchni, jest lekka a dzięki otwartoporowatej strukturze przepuszcza powietrze.

Zabezpieczenie z pianki sieciowanej


Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą u nas odpowiednie pianki. Jedną z takich pianek jest wysokiej jakości polietylenowa pianka sieciowana. Najnowsze technologie obróbki pianki pozwalają nam osiągnąć przeróżne kształty i dopasować piankę do transportowanych przedmiotów.

Wkładka PE do pudełka


Jedno z najpopularniejszych rozwiązań przy transporcie lub zabezpieczeniu przedmiotów wrażliwych na zniszczenie jest niesieciowana pianka polietylenowa. Pianka ta w pełni nadaje się do recyklingu i obróbki za pomocą ogólnie dostępnych narzędzi, w tym nożyków tapicerskich. Klienci poszukujący tanich i efektywnych zabezpieczeń decydują się właśnie na ten rodzaj pianki.

Woreczki z pianki PE


Dla zabezpieczenia przedmiotów przed porysowaniem polecamy zastosowanie woreczków piankowych z cienkiej pianki polietylenowej lub wzmocnionych folią HDPE lub LDPE. Takie rozwiązanie ma zastosowanie w transporcie urządzeń elektronicznych, gdzie istnieje ryzyko dostania się kurzu lub pyłu w elementy elektroniki, co prowadzi do zniszczenia produktu. Produkujemy woreczki piankowe, jak i woreczki z folii bąbelkowej. Istnieje możliwość produkcji woreczków z zakładką bądź z tasiemką samoprzylepną.

Przekładki piankowe oraz przekładki z folii pęcherzykowej


Do zabezpieczeń płaskich powierzchni idealnie sprawdzą się przekładki/ arkusze z pianki PE oraz z folii bąbelkowej. Arkusze oferujemy w dowolnej wielkości oraz w różnych grubościach. Najcieńsze mają grubość 0,8mm, dzięki czemu nie zwiększają objętości zapakowanego towaru a zabezpieczają towar przed porysowaniem i zniszczeniem.

Opakowanie na klamki wykonane z pianki synergy, zgrzewane.Sztancowanie jednorazowych klapek "japonek"
oraz separatorów dla branży kosmetycznej:Wypełnienie piankowe frezowane do soczewek optycznych.  Pianka sieciowana, czarna 45kg/ m3.Narożniki piankowe do zabezpieczania głośników.
Zabezpieczenie uchwytu do kameryZabezpieczenie wzmacniacza audio