Materiały opakowaniowe

Opakowania z pianki polietylenowej mogą stanowić doskonałe zabezpieczenie i ochronę towarów przed działaniem czynników zewnętrznych, w szczególności przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego też nasze rozwiązania mają idealne zastosowanie w transporcie oraz magazynowaniu różnorodnych towarów. Nasze produkty charakteryzują się uniwersalnością i wszechstronnością zastosowania. Dlatego też mogą być wykorzystywane na potrzeby różnych branż, m.in.: meblarskiej, motoryzacyjnej, elektronicznej, RTV-AGD, sportowej, szklarskiej, optycznej i wielu innych. Zawsze jednak staramy się podejść indywidualnie do potrzeb klientów, aby korzystając z naszego doświadczenia stworzyć dla nich najbardziej optymalne zabezpieczenie produktów przed uszkodzeniami. Na potrzeby klientów wycinamy dowolne kształty z pianki polietylenowej dopasowane do Państwa produktów.

Pianka Polietylenowa

Materiały opakowaniowe
Pianka Polietylenowa jest:
- trwała i lekka
- odporna na niską i wysoką temperaturę (-45C +90C)
- odporna na wilgoć
- obojętna chemicznie
- odporna na ścieranie
- elastyczna i łatwa w nadawaniu odpowiednich kształtów
- amortyzacje wstrząsy i uderzenia opakowanych wyrobów
- pianka Polietylenowa podlega całkowitemu recyklingowi

Profile ochronne z pianki PE

Materiały opakowaniowe
Profile ochronne z pianki PE doskonale nadają się do ochrony miejsc najbardziej narażonych na mechaniczne uszkodzenia, takich jak kanty blatów, narożniki, szkło.

W naszej ofercie posiadamy między innymi profile:
- profile U tulip
- narożniki PE
- profile do szyb
- kątowniki L
- Profile C
- Profile O

Płyty PE

Materiały opakowaniowe
Produkcja płyt z pianki polega na termicznym zgrzewaniu warstw maty, aż do uzyskania oczekiwanej grubości wyrobu. Płyty produkowane są standardowo o szerokości 1000 mm oraz 1200 mm a następnie sformatowaniu do postaci płyty o długości 2 m. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania płyt w innych wymiarach. Miękka struktura zdecydowała, że znalazły one bardzo szerokie zastosowanie w opakowaniach wszelkiego typu wyrobów, zapewniając bardzo dobrą ochronę powierzchni osłanianych. Płyty bardzo łatwo poddają się obróbce na zimno metodą wycinania, frezowania, klejenia.

Wkładki Piankowe - Wypełnienia

Materiały opakowaniowe
Oferujemy elementy piankowe wycinane z pianki polietylenowej. Pianki mogą mieć dowolny kształt i bardzo różne zastosowanie. Stosowane jako wypełnienia do kartonów, skrzynek narzędziowych, w medycynie do transportu szklanych elementów. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na elementy wycinane z pianki PE prosimy o przeslanie do nas zapytania. Wycinamy elementy z różnych pianek zarówno z pianki sieciowanej jak i niesieciowanej. Chętnie zaproponujemy rozwiązanie opakowaniowe do Państwa potrzeb.

Narożniki Piankowe

Materiały opakowaniowe
Jesteśmy producentem narożników piankowych wycinanych z jednego kawałka pianki. Narożniki idealnie nadają się do ochrony rogów w meblach, urządzeniach elektrycznych i jako zabezpiecznie wewnątrz kartonów. Aby ułatwić Państwu korzystanie z narożników piankowych oferujemy do nich specjalne kropki klejowe, które nie pozostawiają śladów na produkcie i ułatwiają zakładanie narożników. Standardowe rozmiary: Narożnik 75/10 - średnica 75mm, grubość ścianki 10mm ...