Cięcie pianek

Od 2013 roku nie tylko oferujemy wysokiej jakości piankę polietylenową, ale także cięcie pianek, wycinanie pianek i frezowanie pianek. Pianka polietylenowa jest powszechnie wykorzystywana przez swoje liczne właściwości. Do tego jest ekonomiczna i ekologiczna. Od kilku lat nasz zakres usług został poszerzony, a to znajduje przełożenie w tym, że klienci odwiedzający naszą stronę internetową, mogą użytkować piankę w jeszcze inny sposób niż do tej pory. Uzyskanie dowolnego kształtu jest możliwe dzięki temu, że posiadamy doskonale wyposażony park maszynowy. Urządzenia, które wykonują cięcie pianek są doskonałe do precyzyjnego wycinania zarówno z większych, jak i z mniejszych formatów.Wycinanie pianek – dla lepszej amortyzacji przewożonych przedmiotów
Mamy wieloletnie doświadczenie jako producent trwałej pianki polietylenowej. Jest ona powszechnie stosowana w różnych gałęziach przemysłu i gospodarstwach domowych. Obecna jest na magazynach, w halach produkcyjnych, czy handlu. Od kilku lat poza sprzedażą pianki polietylenowej, oferujemy również wycinanie pianek. Pianka doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy i stanowi gwarancję ochrony delikatnych przedmiotów. Przez to, że wycinamy dowolnego kształtu i rozmiaru wyroby z pianki, są one przygotowane pod kątem konkretnych urządzeń i części. Umieszczone w pojemniku rzeczy nie będą się przesuwały, a pianka doskonale ochroni je przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.Frezowanie pianek przy przedmiotach wartościowych
Cięcie pianek oznacza nie tylko na to, że konkretny przedmiot nie ulegnie zniszczeniu, ale także będzie pięknie wyeksponowany. Wewnątrz opakowania będzie panował ład i harmonia, a to, co znajdzie się w środku, będzie się dobrze prezentowało. Jeżeli wewnątrz pojemnika mają być umieszczone produkty bardziej wartościowe, polecane jest frezowanie pianek. W wyniku tego procesu można uzyskać złożone trójwymiarowe kształty. Pianki frezowane można znaleźć m.in. w pudełkach ozdobnych, czy walizkach. Zatem tam, gdzie istotna jest estetyka, a krawędzie muszą być idealnie równe.Produkcja i cięcie pianek
Ze względu na to, że jesteśmy firmą, której profil działalności jest wyspecjalizowany w kierunku produkcji różnego rodzaju wyrobów z pianki polietylenowej, wycinanie pianki odbywa się z użyciem najnowocześniejszych i perfekcyjnie do tego przygotowanych urządzeń. Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów, dlatego możliwe jest wycinanie i frezowanie pianki w różnym kolorze i rozmiarze. Będzie ona miała odmienne parametry w zależności od tego, czego wymaga odbiorca i jaka jest specyfika przedmiotu, przy którym pianka ma zostać użyta.Pianka polietylenowa - zastosowanie
Od wielu lat pianka polietylenowa ma szerokie zastosowanie. Jest jednocześnie lekka, trwała i tania. Do tego wykazuje się doskonałą skutecznością. Przez poszerzenie zakresu usług o cięcie pianek daliśmy możliwość jeszcze szerszego wykorzystania tego materiału. Do współpracy z naszą firmą zapraszamy wszystkie osoby, które szukają dobrych metod zabezpieczania przewożonych przedmiotów, a także tych, dla których ważna jest estetyka zawartości poszczególnych pojemników. Wycinanie i frezowanie pianek, jakie oferujemy, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Dla jakich branż prowadzimy swoje działania?

Swoje realizacje prowadzimy dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach - meblarskiej, drzewnej, logistycznej i reklamowej. Często naszymi Klientami są również sklepy internetowe poszukujące odpowiedniego zabezpieczenia dla swoich produktów na czas wysyłki. W takim przypadku zapewniamy docięte na wymiar wkładki piankowe do kartonów. Oprócz tego naszymi Klientami są również firmy działające w obszarze sanitarnym i budowlanym. Zajmujemy się tworzeniem mat wygłuszających pod WC i umywalki, a także pianek izolacyjnych pod panele.

W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona także o możliwość produkcji pływaków oraz desek pływackich wykonywanych w dowolnym kształcie. Produkujemy również maty do ćwiczeń, karimaty i makarony do nauki pływania. Wszystko to powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalne produkty używane w sporcie i rekreacji. Oferowane przez nas akcesoria mogą być z powodzeniem wykorzystywane również na jachtach jako elementy wypornościowe oraz odbojowe. Tak szeroka oferta powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z osób.

Jak wygląda produkcja krok po kroku?

Celem naszej firmy jest, aby prowadzone realizacje sprostały oczekiwaniom każdej z osób. Właśnie dlatego przed przystąpieniem do produkcji przeprowadzamy rozmowę z Klientem, podczas której staramy się poznać dokładne oczekiwania co do produktu. Podczas analizy proponujemy dostępne rozwiązania związane z doborem materiału, jego strukturą oraz właściwościami. Ostatnimi czasy sporym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszy się pianka zamkniętokomórkowa, która nie przepuszcza wody, a przy tym jest bardzo lekka. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się również uszlachetnianiem pianek, stosując flokowanie.

Po wybraniu odpowiedniego materiału przygotowujemy specjalny projekt opakowania, który jest opracowywany w technologii 3D. Po akceptacji projektu oraz wyceny, zlecenie może zostać przekazane do produkcji. Zastosowane maszyny CNC są gwarancją najwyższej jakości oraz precyzji działania. Istnieje możliwość zastosowania sztancowania, cięcia na prasie oraz cięcia cienkich pianek na maszynach do przekładek. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych oczekiwań każdej z osób.

Wypełnienia piankowe

Cięcie pianek
Oferujemy elementy piankowe wycinane z pianki polietylenowej. Pianki mogą mieć dowolny kształt i bardzo różne zastosowanie. Stosowane jako wypełnienia do kartonów, skrzynek narzędziowych, w medycynie do transportu szklanych elementów.

Separatory

Cięcie pianek
Jednorazowe separatory wykonane z pianki. Doskonale nadają się do salonów pedicure.

Klapki japonki

Cięcie pianek
Jednorazowe klapki japonki wykonane są z pianki polietylenowej i nadają się doskonale do salonów pedicure.