RZETELNY PRODUCENT PIANKI POLIETYLENOWEJ EN

Odkąd w 1994 roku powstała nasza firma, oferta przygotowywana dla klientów systematycznie się poszerza i uzupełnia o kolejne produkty. Jako producent pianki polietylenowej dbamy o to, by utrzymać wysoką pozycję na rynku. Osiągamy to poprzez profesjonalizm i wysoką jakość wszystkich naszych produktów. W trakcie ich tworzenia, stosowane są najwyższe standardy. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji opakowań ze spienionego polietylenu. 

Producent pianki polietylenowej, z którym podejmuje się współpracę powinien być firmą rzetelną, która może pochwalić się dobrymi referencjami. Taką właśnie firmą jest Rekan. Przez perfekcyjnie wyposażony park maszynowy, mamy możliwość wycinania oraz frezowania pianki na dowolne kształty. Chcąc w jak najwyższym stopniu sprostać oczekiwania klientów, jako dobry producent pianki polietylenowej poza standardowymi parametrami produktów, jesteśmy w stanie zrealizować także projekty indywidualne. Naszą firmę zasilają wysoko wykwalifikowani specjaliści, dlatego klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego materiału i opakowania zabezpieczającego. 

Rekan to producent pianki polietylenowej dbający o to, by każdy klient był usatysfakcjonowany, zarówno pod względem jakości kupowanych u nas produktów, jak i obsługą przez nasz doświadczony zespół. 

Nasze materiały opakowaniowe są doskonałe w przemyśle samochodowym, meblarskim, elektronicznym. Sprawdzą się także przy tak delikatnych przedmiotach, jak sprzęt RTV i AGD, szkło i ceramika.

NASZA OFERTA EN

Jako producent pianki polietylenowej oferujemy rolki o szerokościach dopasowanych pod kątem indywidualnych potrzeb klientów. W sprzedaży są także przekładki cięte z mat i płyty z pianki polietylenowej. Dostępne są one w grubościach od 10 do 50mm, w kolorze białym i antracyt. Jak każdy renomowany producent pianki polietylenowej chcemy, by nasza oferta trafiła do jak najszerszej grupy odbiorców. Dlatego została ona poszerzona o folię bąbelkową, woreczki z pianki polietylenowej albo folii bąbelkowej, koperty bąbelkowe, taśmy klejące oraz inne niezbędne podczas pakowania artykuły. 

Rekan to producent pianki polietylenowej oferujący dobre produkty, w rozsądnej cenie. Pianka polietylenowa ma szerokie zastosowanie. Można ją dowolnie zgrzewać, wycinać, obrabiać. Jest rozwiązaniem zarówno do przemysłu, jak i do zastosowania domowego. Wyroby, które znalazły się w naszym asortymencie są gwarancją tego, że wszystkie funkcje kompletnie realizowane.